Wybory parlamentarne 2015 – panowie Dyduch i Pokój

Kończy się ta wyjątkowa  kampania wyborcza z dziwnymi sytuacjami  a także  kandydatami, które z pewnością nie podwyższą poziomu funkcjonowania parlamentu i generalnie klasy politycznej, słusznie mającej tak negatywne oceny i odbiór społeczny. To m.in Panowie Marek Dyduch (Wałbrzych – sejm) oraz Jerzy Pokój (Jelenia Góra – senat).

To byłe kierownictwo sejmiku wojewódzkiego (SWD), swoją  niekompetencją i nieuczciwością w efekcie i obiektywnie działali na szkodę regionu, okłamując dolnoślązaków, zatwierdzając bzdurne dokumenty, nadużywając swoich stanowisk do niegodnych celów.  A także bezwzględnie i odwetowo, korzystajac z lokalnych układów partyjno – towarzyskich  traktując tych, którzy, znając kulisy władzy, zdecydowali sie odezwać, o coś zapytać, zgłosić wątpliwości

Marek Dyduch -  żartując,  na swoim blogu deklaruje takie ideały i wartości, jak     „..uczciwość zamiarów, poszanowanie innych poglądów, poczucie odpowiedzialności za słowa i czyny, uznanie innych racji, postawienie spraw społeczeństwa i państwa ponad własne interesy”. Uwierzyć może ktoś naiwny, kto nie miał wątpliwej okazji osobiście przekoanać się, że prawda jest zupełnie inna.

Jerzy Pokój, b. wieloletni przewodniczący sejmiku (SWD)  – wszystko zawdzięcza wyłącznie Platformie Obywatelskiej,   co jednak nie powstrzymało go przed wbiciem jej noża w plecyi start w konfrontacji do jej kandydata. I co najbardziej kuriozalne, zyskując poparcie v – szefa PO, Grzegorza Schetyny, w konwencji partyjnej V kolumny.

Nikt przyzwoity i znający kulisy władzy nie powinien milczeć – wręcz przeciwnie, bo taki  jest obowiązek  wobec osób publicznych
A jeżeli Panowie macie czelność kwestionować powyższe stwierdzenia, to miejcie cywilną odwagę i zorganizujcie  merytoryczną , ale publiczną konfrontację racji, dowodów, faktów, dokumentów.  Wielokrotnie już o to bezskutecznie prosiłem.
Tylko tchórze uciekają po zrobieniu komuś krzywdy…

Zostaw komentarz

Komentarzy: 0.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.